• Analytech - Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı

    Analytech - Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı

    17 Nisan 2019, Çarşamba

    ICEC-Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – İstanbul

Analitik ve LAB Endüstrileri için Teknoloji Platformu

İleri teknolojiler, gelişmeler, uygulamalar ve know-how...
İlaç ve sağlık endüstrisinden kimya ve üretim endüstrilerine... Analiz teknolojileri kapsamındaki uygulamalara donanım ve hizmet üreten bütün uzmanlar, konunun Türkiye’deki "teknoloji ve ihtisas fuarında" biraraya geliyorlar. Son derece geniş bir sektörel alana yayılan LAB endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar, Analitik ve Laboratuvar alanında eğitimden endüstriye, sağlıktan enerjiye, ürün geliştirmeden üretim proseslerine, Ar-Ge'den kalite kontrole, birbirinden farklı sektörel alanlar için geliştirdiği teknoloji ve bilgi birikimini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.

'BIOEXPO - Yaşam Bilimleri Fuarları' konsepti ile Analytech, eşzamanlı düzenlenen organizasyonlar ile tüm sektörlerde sinerji yaratıyor: Cleanroom - Temizoda Endüstrisi Fuarı, PharmaNEXT - İlaç Endüstrisi Fuarı, NutriVISION - Nutrasötik Endüstrisi Fuarı ve Biotecnica - Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı.
Yaşam Bilimlerinin, Biyoteknolojik uygulamaların ve Analiz & LAB sistemlerinin gelişmiş ürün ve teknolojilerini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde endüstriler ve disiplinlerarası etkileşim sağlanacak.
Analiz ve Laboratuvar sektörünün gelişmiş ürün ve teknolojilerini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde yerinizi almaya davet ediyoruz.

>>> Firmalar için >>> Ziyaretçiler için >>> Basın için
 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0